Labina Turkey

     Piyasada kalıcı makyaj için üretilen ve kullanılan ürünlerin çoğu cilt dostu olmadığı gibi doğallıktan uzak görünümler elde etmektedir.Labina marka cihazlar sağlık açısından üstün güvenlik sağlaması ve sanatsal olarak doğallığın en iyi şekilde yakalanması için geliştirildi.Kalıcı makyajın tüm gerekliliklerini yerine getirebilmek için hafif, kullanışlı ergonomik şekilde tasarlanmıştır.

İşlem sırasında modüller farklı iğne grupları ya da renklerle güvenli ve hijyenik şekilde değiştirilebilir.

Optimum güvenlik Hijyen Modülü

İğneler tek kullanımlık modül olarak entegre edilmiştir. Her müşteri, hatta her renk için yeni bir modül(iğne) kullanılabilir.İşlemden hemen önce paketinden çıkarılır.Ve cihaza entegre edilir.

Bağımsız çalışmalarda diğer markalarda hava türbülansı potansiyel bir enfeksiyon riski oluşturabilir ve birçok üründe rengk geri tepme koruması bulunmamaktadır.Labina cihazının arka kısmı kirlenme kontamine sıvılar ve hava dolaşımı güvenli şekilde cihazı koruyan bir zar ile kaplıdır.Dolayısıyla müşteriden müşteriye geçebilecek enfeksiyon gibi etkiler bu patentli üründe yoktur.

Yaralanmalara ve enfeksiyonlara karşı koruma

Labina cihazı üretimi için sadece yüksek kalitede bileşenler kullanılır. Labina kontol üniteleri cihaz yüzeyine membran klavye ile donatılmış bulunmaktadır. Cihazın temizlenmesi oldukça kolaydır.Digital kontrol üniteleri yapılacak işleme göre iğnenin titreşim sıklığının ayarlanmasını sağlar.İğne kombinasyonları geniş bir yelpazede ince kılların çizimine olanak sağladığı gibi daha büyük alanları kapsayan çizimlerin ortaya çıkmasını sağlar.Kullanılan motor gücü tüm kalıcı makyaj uygulamalarının yapılabilmesi için tasarlanmıştır.

Müşteri İçin Avantajları

Labina marka cihaz ile işlem yapılan bölgede herhangi bir kesme, kanama ve yaralanma olmadığı gibi işlem yapılan bölgenin iyileşme sürecide oldukça hızlıdır.Bu yüzden profesyonel kalıcı makyaj uzmanları tarafından tercih edilen cihazların en başında gelmektedir.Üst düzey bir müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

Kalite karşılaştırması

Yaklaşık 30 yıldır içinde bulunduğumuz bu sektörde farklı birçok markanın cihazını inceledik ve karşılaştırmada bulunduk.Aşağıdaki resimlerde gördüğünüz Labina marka ve bir başka asya ürrtimi olan bir cihazın yapıktları çizimlerin 70 kat yakınlaştırmada ortaya cıkardığı farkı göstermektedir.

70 kat buyutme

2 örnektede aynı şekilde çizim yapıldı ve asya üretimli cihazın iğne çapı daha büyük olduğu ve isabetsiz nokta atışları yüzünden yakın plan resimlerde görülebileceği gibi parçalanmalar cilt hasarları ve düzensiz çizgiler oluşabilmektedir.

Resimde de görülebileceği gibi 220 kat yakınlaştırma yapıldığında farkın boyutları büyük ölçüde belli olmaktadır. Ağır cilt hasarı, yırtık ve kanamaların oluşabileceği görünmektedir.Bu yüzden kalıcı makyacı profesyonel olarak yapan tüm uzmanlara Labina markasını gönül rahatlığıyla önermekteyiz.