Gözaltı Morluk Tedavisi


Gözaltı morlukları nasıl geçer?

  • Gözaltı morlukları nasıl geçer sorusu yorgun ve kronik gözaltı morluklarına sahip olan insanlar tarafından en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Gözaltı morlukları bazen genetik, bazen de yorgunluk sebebiyle ortaya çıkabilir.Gözler ruhun penceresi olduğu için gözlerimiz bizi en iyi yansıtan organlarımızdandır. Bu nedenlerden dolayı sizler için gözaltı morlukları nasıl geçer, gözaltı morlukları tedavisi sorularının cevabını açıkladık. İşte gözaltı morlukları nasıl geçer sorusunun cevabı…

  • Gözaltı morlukları en çok karşımıza çıkan cilt problemlerindendir. özellikle kadınlar olmak üzere erkeklerinde rahatsızlık duyduğu bu koyu halkaların tabi ki sebepleri var.Bu noktada sihirli iğneler/secret magic uzun müddet kalıcı olması ile yüzleri güldürüyor. Uygulamamız ağrı-acı hissetmeksizin tamamen ihtiyaca bağlı 4 seans kadar uygulanabiliyor.

    İşlem esnasında enjeksiyon, kanama, kabuklanma durumu olmadığı için görsel rahatsızlık uyandırıcı bir durum söz konusu olmuyor.Bu konfor dolayısı ile de tercih sebebi oluyor. İlk 3 gün hafif bir ödem dolayısı ile şişlik olabiliyor.Mikro kanallı bir cihaz ile cilt tipine uygun tüm onayları alınmış anti alerjenik pigmentlerle birkaç saatte işleminizi tamamlıyoruz.